Reklama

Cílená a efektivní reklama ve vozech Atlant-taxi.
 

Proč taxi reklama

Nejen v západní Evropě a USA je taxi reklama standardní součástí mediamixu významných světových značek. Prostřednictvím taxi reklamy docílíte efektivního zásahu cílové skupiny i v historických centrech měst a v lokalitách, v nichž se s jinou reklamou nesetkáte. Ke svým klientům se tak dostanete každý den a dosáhnete maximálního zásahu vaší cílové skupiny. Taxi reklamou můžete doplnit nebo nahradit tradiční formy komunikace jako je CLV nebo MHD.
Ve vozech taxi můžete umístit téměř cokoliv, společně s reklamním sdělením nabídnout potencionálním zákazníkům také vzorky vašich produktů, letáčky nebo vizitky.
Taxi reklamu nelze vypnout, vozy taxi jezdí 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce.
Prostřednictvím krátkodobé kampaně se můžete zaměřit na podporu nových produktů, u dlouhodobých kampaní posilujete pozici a znalost značky.
Pestrá nabídka reklamních ploch vám umožní variabilní kreativní zpracování.
Podle posledních průzkumů trvá průměrná jízda taxíkem v Olomouci 11 minut, díky TAXIREKLAMĚ získáváte příležitost přímo a efektivně oslovit pasažéry. Příjemné prostředí a dostatečně dlouhá doba vám zajistí zapamatování reklamního sdělení. Propojením reklamy uvnitř a vně vozu zesílíte účinnost vašeho reklamního sdělení.

SVĚTELNÝ REKLAMNÍ BANNER

Dominantní oboustranný světelný banner umístění na střeše automobilů.

reklama-box

Nabídka nasvícené oboustranné reklamy na střeše vozidel Atlant taxi je vhodnou reklamou pro prezentaci jak Vaši firmy, tak i produktu či akce. Reklama je výborně viditelná díky provozu a jejímu dominantnímu umístění na střeše vozů. Noční nasvícení banneru zajišťuje výbornou viditelnost při večerním a nočním provozu. Každé vozidlo má měsíční nájezd 8000 kilometrů.80% těchto kilometrů najede vozidlo ulicemi města Olomouce.

REKLAMA V APLIKACI

Reklama v aplikaci Atlant taxi pro chytré telefony


Váš reklamní banner se bude zobrazovat všem uživatelům aplikace Atlant taxi a přivede zákazníky hledající zábavu právě do Vašeho podniku nebo na vaši akci.

REKLAMA NA VIZITKÁCH

Distribuovaných ve vozidlech, provozovnách partnerů atd.

Jedná se o dvě vizitky, které jsou spojeny na hřbetu a oboustranně potištěny. Pro Vás je k dispozici reklamní plocha, která je standardního formátu jedné oboustranně potištěné vizitky a zbývající plocha druhé oboustranně potištěné vizitky je pro potřeby taxislužby. Roční náklad 50 000 kusů.

REKLAMA NA ZADNÍM SKLE

Velkoplošná dominantní komunikace, která je vidět za všech okolností.

Polep zadních skel polopropustnou fólií. Využitím tohoto produktu oslovíte nejen kolemjdoucí, ale i řidiče a pasažéry jiných vozů. Velká plocha vám dává dostatek prostoru pro reklamní sdělení a detailní kreativní zpracování.

REKLAMA NA PŘEDNÍ KAPOTĚ

Největší varianta reklamní plochy Atlant-taxi.

Polep přední kapoty je největší možná reklamní plocha, kterou osobní vozidlo nabízí. Touto reklamní plochou oslovíte hlavně kolemjdoucí, ale i řidiče protijedoucíh vozů. Vaše reklama se objevuje na frekventovaných místech jako je vlakové nádraží, autobusové nádraží, historické centrum města kde se s jinou reklamou nesetkáte a další neměnné lukrativní místa v Olomouci.

Ceník reklamy

Pro stanovení větších objemů reklamy nebo dlouhodobé spolupráce nás kontaktujte.

Typ reklamy doba trvání cena intenzita kampaně
ZÁVĚSNÉ BOXY měsíc 9 900 Kč všechny vozidla
REKLAMA NA VIZITKÁCH rok 49 900 Kč všechny vozidla
SVĚTELNÝ BANNER měsíc 2 400 Kč jeden vůz
ZADNÍ SKLO VOZU měsíc 1 990 Kč jeden vůz
PŘEDNÍ KAPOTA VOZU měsíc 1 990 Kč jeden vůz

Uvedené ceny jsou bez DPH

Možnost výrazných slev při dlouhodobé spolupráci a zakoupení již dvou a více produktů z naší nabídky.

Maximální počet vozidel pro umístění reklamy 21 VOZŮ.
Všechna vozidla na kterých bude umístěna Vaše reklama jsou majetkem společnosti Atlant taxi s.r.o. bez vyjímky.

Share This