Přijďte se pobavit na 22. ročník Divadelní Flory, která proběhne od 10.-20. května v Olomouci a kterou rádi podporujeme.

Srdečně Vás zveme,
Atlant-taxi, vaše spolehlivé taxi.

A co o připravované akci napsali média?

Divadelní Flora je jednou z nejprogresivněji se vyvíjejících divadelních akcí v České republice, která na mezinárodní úrovni dlouhodobě programově kombinuje uvádění činoherních inscenací s počiny z oblasti současného tance a performing arts. Bohatý doprovodný program festivalu nabízí hudební produkce, besedy, workshopy, semináře a další aktivity.

Přehlídka má v posledních letech výrazně pozitivní publicitu a vynikající reference ze strany médií i široké divadelní veřejnosti (viz deset vybraných reflexí posledního festivalového ročníku):

Znělka festivalu Divadelní Flora předminulý víkend vpadla do začátku představení Kauza Schwejk jako připomenutí, že na Hané se letos hrálo o „tekuté Evropě“ (…) a taky jako důkaz, že tahle sympaticky nepatetická akce je díky své otevřenosti a spontánnosti čím dál víc považována za nejlepší divadelní festival v zemi.

Jan H. Vitvar: Poslušně nehlásím
(Divadelní Flora Olomouc učí diváka oceňovat náročnější kusy)
 – týdeník Respekt, 29. 5. 2017

Divadelní Floru považuji za nejprogresivnější festival u nás. (…) Ve dne můžete chodit na konference, po představení následují debaty s tvůrci a v noci neformální setkání při koncertech v šapitó. Je to místo divadelního setkávání a objevování (…) když tam přijedete, nebude se vám chtít odjet. Ale co je taky dosti podstatné – Divadelní Flora mívá téměř každé představení vyprodané.

Lenka Dombrovská: Olomoucké divadelní zázraky
– Divadelní noviny, 13. 6. 2017